Hlboké jadro a Hydrographic studní stroja (Max hĺbka: 2500)

Hlboké jadro a Hydrographic studní stroja (Max hĺbka: 2500)

Hlavné rysy:
1. vŕtačka je ľahká, kompaktná konštrukcia, celá konštrukcia je jednoduchá, primerané rozloženie. Všetky komponenty sú viditeľné, nebudú prekrývať so sebou, takže sú vhodné na údržbu a opravy.
2. motora môžete vybrať elektromotor alebo dieselový motor podľa dopytu.
3. kotvový prestávky od tradičných troch skupín planéty Prevodové štruktúry a prijíma štyri skupiny konštrukcie zariadenia

Popis

Aplikácia

HXY-2000 rock jadro a vŕtanie stroj sa používa hlavne pre hlboké vrty Diamond a tvrdej zliatiny so silným krútiacim momentom 10.000 Nm do max hĺbky 2500 metrov. To možno tiež projektov geologických vyšetrovania, hromadia konštrukcie, zemný plyn a Hydrographic aj prieskum, atď.


Funkcie

1. Vertikálne šachty má mnoho úrovní rotujúce, ich rozdelenie je odôvodnené, a krútiaci moment je skvelý v nízkej rýchlosti, rýchlosť vertikálne šachty je rýchly, rotujúce rozsah je široký;

2.frézka je ľahká, kompaktná konštrukcia, celá konštrukcia je jednoduchá, primerané rozloženie. Všetky komponenty sú viditeľné, nebudú prekrývať so sebou, takže sú vhodné na udržanie a oprava .

3.vŕtací stroj má kombinované rám konfiguráciu, ľahko rozobrať, tak môže pokryť dopyt výstavby v meste foothill.

4.kotvový prestávky od tradičných troch skupín planéty Prevodové štruktúry a prijíma štyri skupiny konštrukcie zariadenia;

5.vŕtací stroj prijíma nové vodné brzdenie a je akýmsi mechanickým zariadením upraviť zostupné rýchlosť vrtné zariadenie, keď sa vrtné zariadenie zostupuje v vŕtanie vŕtacie stroje.

6.vŕtanie stroj pákou typ hydraulického tlaku chuck, uchopenie veľmocí a silné radiálne náhradných kapacitu a životnosť dlaždice je dlhý.

7.motora môžete vybrať elektromotor alebo dieselový motor podľa dopytu.

8.vŕtací stroj je uzavreté s zodpovedajúce prístroja, ktorá je priaznivá pre zvládnutie stavu. To má niekoľko prevádzkové obsluhy a rozloženie je rozumný, tak operácia je flexibilný a pohodlný.

9.manipuláciu s rukoväťou sa priblížili s rozumné usporiadanie, tak operácia je flexibilný a spoľahlivý.

10. Rám vŕtačke má veľkú pevnosť, ťažisko je nízka, takže stabilitu pri vysokej rýchlosti vŕtania je silný.

Technické údaje

 1. Jadro Rock vŕtať

 • Hydrografické aj cvičenia v

 • Kŕmenie základného vkladu

 • Technické špecifikácie: • Prečo si vybrať Rejee?


  Vlastné produkty a služby

  Ak vaša práca vyžaduje špecializované, spoľahlivé riešenie, Rejee môže podporiť vlastné high-kvalitné vŕtacie produkty. Naše skúsenosti a naše zameranie na silné zákazníka zabezpečí máte najlepšie možnosti pre vašu prácu.

  Rejee priemysel, sme tiež venuje veľkú pozornosť zákaznícky servis. Sme odhodlaní pomáhať zákazníkov pracovať bezpečne a efektívne používanie našich produktov. Poradenstvo a služby sú vždy k dispozícii našich odborných technikov v mieste.  Patentované technológie

  Továreň recenzia

  Prezentácie projektov

  Ako nás kontaktovať?

  Tel: +86-29-86105123-606
  Faxovanie: +86-29-86513529
  E-mail:manager@rejeegroup.com
  Adresa: Rm 10802, blok B, Kairui budova, Xi'an hospodársky rozvoj zóny, Čína.


  Hot Tags: Hlboké jadro vŕtačka (hĺbka: 2500M), vŕtačka

  Súvisiace produkty

  Vyšetrovanie

  Produkty