Vertikálne šachty Core vŕtacie stroje

Vertikálne šachty Core vŕtacie stroje

XY-44B jadro vrtné súpravy môžu byť použité pre strojárstvo, geologické vrty, hydro-geologického vrtné, plytké ropy a plynu vŕtanie, geotermálne vŕtanie a základy inžinierstva, vŕtanie, atď.

Popis

Uplatňovania Vertikálne šachty vrtných stroj

XY-44B jadro vrtné súpravy môžu byť použité pre strojárstvo, geologické vrty, hydro-geologického vrtné, plytké ropy a plynu vŕtanie, geotermálne vŕtanie a základy inžinierstva, vŕtanie, atď.


Funkcie vertikálne šachty Core vŕtačka

1.racionálne štruktúry, ľahký, Veľká kapacita, univerzálny, stabilný výkon, vysokú spoľahlivosť, vysoký stupeň štandardizácie.

2.prevodovka voliteľné štandardné auto spojky, spoľahlivý výkon, flexibilné prevádzky, nízkonákladové príslušenstvo.

3.viac rýchlosť série (8 úroveň) a rozumnou rýchlosťou rozsah, minimum-rýchlosť krútiaci moment (maximálne 4200N.m)

4.dvojitým valec hydraulický krmiva, zdvih, vertikálne diameter(93mm) cez otvor, najmä pre veľký priemer vrtné rúrky a koruniek

5.Vŕtacia kapacita, 71 a pomaly lano core cvičenie hodnotené hĺbka vŕtania 1000

6.svetlo hmotnosť, nízka centrum gravitácie, kompaktný, odnímateľné, dobré, rozumné rozloženie, jednoduchú údržbu, údržbu a opravy, hostiteľa, môžu byť dekomponované na 10 dielov (maximálna hmotnosť odnímateľné časti 300kg), premiestnenie, jednoduché, a to najmä na horách, Baníctvo, tunel práce.

7.hydraulické skľučovadlo prítlačnou silou, používanie bi-fuel a vybavené hydraulickým zámkom, drží stabilnú

vybavené brzdou vodovod, hlboké vŕtanie, vŕtanie, bezpečné a stabilné

8.prevodový olej čerpadlo, príkon, stabilnú prevádzku. Systém vybavený ručných púmp, kedy stroj nepracuje, môže stále hrať diery s ručné pumpy vŕtanie

9.prechod od dlho (až 460mm), pevné, tuhé, vysokorýchlostné vŕtanie a dobrú stabilitu.

pomocou seizmických nástrojov, nástroj dlhú životnosť, situácia je priaznivé pre uchopiť do diery. Manipulácia s flexibilné a spoľahlivé


Technické údaje


Prečo si vybrať Rejee?


Vlastné produkty a služby

Ak vaša práca vyžaduje špecializované, spoľahlivé riešenie, Rejee môže podporiť vlastné high-kvalitné vŕtacie produkty. Naše skúsenosti a naše zameranie na silné zákazníka zabezpečí máte najlepšie možnosti pre vašu prácu.

Rejee priemysel, sme tiež venuje veľkú pozornosť zákaznícky servis. Sme odhodlaní pomáhať zákazníkov pracovať bezpečne a efektívne používanie našich produktov. Poradenstvo a služby sú vždy k dispozícii našich odborných technikov v mieste.
Patentované technológie

Továreň recenzia

Prezentácie projektov

Ako nás kontaktovať?

Tel: +86-29-86105123-606
Faxovanie: +86-29-86513529
E-mail:manager@rejeegroup.com
Adresa: Rm 10802, blok B, Kairui budova, Xi'an hospodársky rozvoj zóny, Čína.Hot Tags: XY-44B vertikálne šachty Core cvičenie stroj, vrtných stroj

Súvisiace produkty

Vyšetrovanie

Produkty