Hliníkové zliatiny vrtné rúrky

Hliníkové zliatiny vrtné rúrky

Základné Info.Certification:ISOExport trhy: Severná Amerika, Južná Amerika, východná Európa, Juhovýchodná Ázia, strednej východnej, Východná Ázia, Západná Európa Ďalšie Info.Origin:ChinaHS kód: 84314310Production kapacita

Popis

Základné Info.

Certifikácia: ISO

Vývozné trhy: Severná Amerika, Južná Amerika, východná Európa, Juhovýchodná Ázia, strednej východnej, Východná Ázia, Západná Európa

Ďalšie Info.

Pôvod: Čína

HS kód: 84314310

Výrobné kapacity: 1000pce / rok

Popis produktu

Jeho niekoľko desaťročí od hliníkovej zliatiny vrtné rúrky bola podaná v ropnom priemysle s najviac skúseností z Ruska a ostatných krajín bývalého Sovietskeho zväzu.
Hliníkové zliatiny vrtné rúrky možno rozšíriť dosah vŕtanie a horizontálne vŕtanie s jeho pomerom pevnosti-hmotnosť je nižšia ako vrtné rúrky z Super-vysokej pevnosti ocele. Ale jeho výhodou je, že má ľahký, vysoká pevnosť hmotnostný pomer, super vysokej protikorózne vlastnosti a vylepšené schopnosti anti-únava. Jej hrúbka je zvyčajne silnejšie ako oceľové vrtné rúrky, jeho medza klzu je však relatívne nižšia.
Hliníkové zliatiny vŕtačka potrubia telo je vyrobené z hliníkovej zliatiny. Kvôli nízkej hmotnosti, hliníkovej zliatiny vrtné rúrky potrebuje nižšou spotrebou modernizácie, rýchlejší rýchlosť potrubia zakopnutia a viac schopnosť vrtné súpravy. Výhodou v mechanických vlastností je vysoká húževnatosť, dokonalú pružnosť a malé trenie so stenou, pri inovácii. Hliníkové telo vŕtačka potrubia a kĺby majú dlhú životnosť a nízke náklady na údržbu. Potrebuje nižšiu vŕtanie silu a vŕtanie čerpadlá moc, pretože je pomerne malý Prietokový odpor prstencového priestoru.
S dobrou pružnosť, hliníkovej zliatiny vrtné rúrky má dobrú protiúnavové vlastnosti, preto jej cyklovou životnosťou je dlhšia ako oslabovanie života, čo vedie k pomerne menšie poškodenie potrubia, keď sa otáča cez dogleg jamky. Tak to je výhodnejšie použiť ohýbanie Wells gradient jamky alebo vodorovne predĺžená smerový studne.

Hot Tags: Hliníkové zliatiny vrtné rúrky, vŕtanie rúrok

Súvisiace produkty

Vyšetrovanie

Produkty