Domov > Novinky > Obsah
Klasifikácia vedomostí Core vrtné súpravy
Feb 29, 2016

Jadro vrtné plošiny je väčšinou používaný v podzemí vrty, najmä v baníctve. Podľa aktuálnej situácie bane a uplatňovanie rôznych vrtných plošín, existuje veľa druhov vrtných plošinách. Predstavím klasifikácia vrtných plošinách tu.

Vrtné súpravy je stroj na vŕtanie do Zeme. Hlavný princíp je riadiť vŕtacie nástroje rozdrviť bottom rock a vytiahnuť von alebo dole do diery, nástroje pre vŕtanie. Podľa spôsobov rozbiť skaly, vrtné súpravy možno rozdeliť do rotačných vrtná súprava, príklepové vŕtačky, vplyv otočného vrtné súpravy a ďalšie kategórie. Podľa žiadosti, vrtné súpravy možno rozdeliť do ťažby ropy rig, jadro vrtná súprava a voda aj vrtné súpravy atď. Podľa štruktúry rozdiel, rôznych typov a účelov nad vŕtačka je rozdelená do mnohých druhov.


Keď hovoríme "(plyn) aj na ťažbu ropy rig", vrtná súprava je zvyčajne odkazuje na kompletnú sadu zariadenia, známe ako "vrtné zariadenia". Zahŕňa zariadenia na stroje, gramofón, prenos a kontrolu výkonu, navijak, žeriav, cestovanie, blok, žeriavy, hák, blato čerpadlo, stožiar a iné pomocné zariadenia. Čína ropné vrtné súpravy sú klasifikované nosnosť. Napríklad nosnosťou 30 ton, tomuto vrtná súprava môže dosiahnuť max hĺbka 800m; 180 ton vrták 4000 m hĺbky, a tak ďalej. Podľa dynamický typ vrtné plošiny je rozdelený do spaľovacieho motora a elektrického jednotku.


Produkty