Domov > Novinky > Obsah
Prevádzku a údržbu návod KD batoh typu Core cvičenie (Ⅰ)
Mar 01, 2016

1. strojovne

Pred operáciou motor, to je navrhol, že: mix benzín s dva-mŕtvica Steele motorový olej silné stabilitu v rozsahu 50: 1 pomocou rozprašovač oleja. Potom pút zmes do palivovej nádrže vŕtačka, otočiť ventilom dusiť do off polohy, otočiť spínač k nečinnosti pozícia I. úsek Štart kábel, kým motora do chodu. Spolu so zvyšujúcou sa otočiť otáčok motora, postupne zase dusiť ventil do polohy.

Spôsob údržby:
Hlavné body za pozornosť údržby sú nasledovné:
1, zachovať čistý vzduchový filter.
2, prijať benzín s dva-mŕtvica nemeckej Steele motorový olej so silným stabilitu. Poznámka: zmiešavací pomer oleja v motore a benzínu. Overtop miešanie pomeru alebo nízka kvalita môže spôsobiť uloženie uhlíka zapaľovaciu sviečku a zlyhať pri spustení.
3, v prípade nepoužívania dlho, prosím prázdne nádrže a udržať motor suché zabrániť karburátor, ktoré tvoria film.
4, to je navrhol, že: pridať vhodné lítium mastnoty na základne (5 - 8 krát olejovanie pre mazacie pištole) do prevodovky týždenne v prevádzke. Ak suma mazací tuk, je príliš veľa, môže spôsobiť príliš veľký odpor a prevodovka môže zlyhať bežať (výška mazivo nemôže prekročiť 3/4 maximálnej kapacity nádrže).


2. vŕtanie nástroj a redukcia únie

Vŕtanie je nástroj pre inštaláciu a pripojenie s diamantové vŕtanie bit. Používa sa na vŕtanie hard rock, nainštalovať PDC kompaktný vŕtačka bit a nekompetentní posteľ alebo pôdy. Skontrolujte a potvrdí, že závitom na diamantové vŕtanie bit alebo vŕtanie trochu PDC prijíma protiblokovacím mazacie (alebo mazacieho oleja) pripojiť sa v spodnej časti vŕtanie nástroj. Potom pripojte J-tvarované drážky hornej vŕtanie nástroj s redukčným ventilom únie, pripojiť redukcia únie vody systém cvičenia. To môže dať do užívania potom.

Spôsob údržby:
1, použiť silikónové mazivo mazanie na vrchole (drážka v tvare J).
2, po Litosféra vŕtané, ak treba ťahať vŕtanie nástroj, Rada rukoväťou z nerezovej ocele sa spojil s vŕtacie nástroje. Vytiahnite ju zvisle nahor a v smere hodinových ručičiek.
3 uplatňuje protiblokovacím mazacieho oleja závitom vŕtacie nástroje.
4, starostlivo pôsobia na straty a popraskané rock, najmä vŕtanie-zvislej polohe. Ťažké opotrebovanie spôsobiť nebezpečenstvo, tak venovať osobitnú pozornosť k nemu.

Produkty